cyr2lat
domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/homeopat/public_html/wp-includes/functions.php on line 6114tpebl
domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/homeopat/public_html/wp-includes/functions.php on line 6114polylang
domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/homeopat/public_html/wp-includes/functions.php on line 6114Гомеопатичний метод лікування більше двох століть успішно використовується для лікування гострих та хронічних захворювань. Висока ефективність, екологічність, відсутність побічних ефектів та алергії є перевагами гомеопатії.
Щоб досягти хорошого результату, необхідно знайти правильні гомеопатичні ліки для кожного пацієнта. Для цього фахівець нашого центру досліджує симптоми захворювання, особливості його перебігу, дані аналізів та обстежень. Важливе значення для підбору препарату мають індивідуальні особливості людини, яка звернулася за допомогою.
Лікарі-гомеопати, які працюють у Центрі, мають багаторічний лікарський та гомеопатичний досвід, мають спеціальні знання, працюють за авторською методикою Київської гомеопатичної школи.
Це дає змогу отримати добрі результати лікування різних захворювань. Ефективність роботи лікарів Гомеопатичного центру підтверджується безліччю успішних випадків одужання наших пацієнтів.
Гомеопатія вважається найкращим методом для лікування дітей будь-якого віку, починаючи з моменту народження. Адже гомеопатичні препарати діють м’яко та ефективно, не викликають алергії та побічних ефектів. Правда такі ліки даватиме швидкий і міцний результат лише при індивідуальному доборі. Потрібен кваліфікований та досвідчений лікар гомеопат педіатр.
У нашому Центрі працюють педіатри з багаторічним медичним та гомеопатичним досвідом. Доброзичливо та уважно знайдуть підхід до дитини та батьків. Якщо необхідно з доктором-гомеопатом педіатром можна порадитися з харчування, розвитку малюка, поставити інші питання, що вас цікавлять. Але найголовніше повернути радість гарного самопочуття для вашої дитини.
Гомеопатія та вагітність:
Гомеопатичні препарати безпечні для плода та матері. Тому особливо підходять для лікування різних проблем у цей непростий період. За допомогою гомеопатії можна справлятися як з типовими проблемами вагітності — токсикозом, запорами, підвищеним тонусом матки, так і застудами, проблемами з кишечником, головними болями і багатьом іншим.
Домашні тварини хворіють так само як і люди, та тільки не можуть пояснити що в них болить та що їх турбує. Зазвичай, ветеринарних клініках тварин лікують звичайними аптечними препаратами, та навіщо використовувати хімічні складники, якщо є природне, натуральне гомеопатичне лікування.
Правильний принцип лікування будь-якої хвороби – це виявлення причини, а не лікування наслідків, тому, гомеопатія буде діяти м’яко на саму причину, а не на симптом хвороби. Наші лікарі-гомеопати зможуть допомогти виявити причину та позбутися неприємних симптомів.
Як показує наш досвід та дослідження, гомеопатія прекрасно впливає на травин та сприяє покращенню самопочуття улюбленця, яка б проблема не виникла.
Ваш улюбленець буде вдячний Вам за кваліфікований підхід наших спеціалістів та м’якість дії гомеопатичного лікування.
Київська Гомеопатична Школа – оригінальний напрямок у гомеопатії, що сформувався у другій половині ХХ століття. Основоположником школи є Дем’ян Володимирович Попов. Розвиток школи відбувався за радянських часів, майже в повній ізоляції від решти «гомеопатичного» світу, що, з одного боку, ускладнювало процес, а з іншого створювало необхідність пошуку власного шляху в гомеопатії.
Класична ганеманівська гомеопатія є фундаментом нашого спрямування. Водночас є низка особливостей, що відрізняють Київську Гомеопатичну Школу.
Насамперед, це практична спрямованість. Основні положення були розроблені саме під час роботи з пацієнтами, і їхня правильність доведена величезною кількістю успішних випадків.
Закон подібності (Similia similibus curantur) – єдиний основний принцип гомеопатії. Ліки обираються лише за законом подібності. Застосування малих доз не окремий принцип, а наслідок закону подоби.
Гомеопатія – це система медицини, заснована на принципі подібності. Цей метод лікування було відкрито понад двісті років тому німецьким лікарем Самуїлом Ганеманом.
Головний закон гомеопатії – подібне лікується подібним, що означає, те, що у великій дозі може спричинити хворобу, у малій виліковує її. Наприклад, у людини з алергією на укуси бджіл, гомеопатичний препарат із бджоли може вилікувати алергію, набряки, кропив’янку.
Гомеопатія відрізняється від звичайної медицини методикою лікування, підходом до пацієнта, дозами та способом приготування ліків самими препаратами.
Зусилля традиційної алопатичної медицини спрямовані на усунення симптомів захворювання, лікування діагнозу, без урахування особливостей хворого. Застосування переважного лікування
з використанням хіміопрепаратів, антибіотиків, гормонів найчастіше призводить
до «міграції» хвороби в інші органи та тканини, що викликає численні побічні явища
та ускладнення.
Гомеопатія розглядає не лише окремі скарги та хворі органи, а організм цілком. Вона прагне того, щоб не просто позбутися симптомів, а послідовно знайти та усунути причину виникнення хвороби. Таким чином, основним завданням лікаря-гомеопату є пошук та усунення першопричин хвороби, а лікарські призначення в гомеопатії ґрунтуються не на назві захворювання, а на особливостях перебігу хвороби та особистості хворого.
Християн Фрідріх Самуель Ганеман народився 10 квітня 1755 року у Саксонії у ній художника з порцеляни. Початкову освіту здобув у місцевій, а потім у привілейованій школі Св. Афра. Два роки слухав лекції на медичному факультеті Лейпцизького університету, а потім продовжив вивчення медицини у Відні у доктора Кваріна, лейб-медика ерцгерцогині Марії Терезії. Приводом для переїзду до Відня, як писав сам Ганеман в автобіографії, стала «Моя схильність до практичної медицини, для якої в Лейпцигу не було належного закладу».
Його діяльність дуже позитивно оцінювали сучасники: «Йому на самому початку лікарської діяльності вдавалися багато відмінних лікувань завдяки його простому способу лікування настільки ж обачного, наскільки і щасливого практика».
І водночас у Ганемана складалося невигідне враження про медицину та практичну діяльність лікарів. Ганемана хвилювала проблема дії окремо взятої лікарської речовини на організм. Відповіді в сучасній йому медицині він не знаходив, але звертав увагу на деякі, здавалося б, парадоксальні явища.
Однак поштовхом до зведення подібності до загального закону лікування послужив аутоексперимент Ганемана з хіною, який він зробив, перекладаючи лікознавство единбурзького професора Куллена, де висловлювалася невірна з його точки зору думка про зміцнюючу дію хіни на шлунок, що нібито обумовлює її ефективно. Ганеман кілька разів прийняв хіну у звичайній дозуванні, і кожен прийом ліків викликав у нього напад, подібний до тих пароксизмів лихоманки, якими він страждав у минулому, і від яких його позбавила хіна. Це стало підставою для дослідів з іншими лікарськими речовинами.
“Non vixi inutilis” – “Я прожив життя не даремно”. Такий напис на надгробку Ганемана. Важко придумати напис, більш відповідний життю цієї людини.
Лікар-гомеопат, психотерпевт
Попов Д.В.
З гомеопатією я знайомий з дитинства – про деякі ліки знав від мами та діда, слухав розмови маминих колег, які приходили в гості.
Диплом лікаря я отримав 1991 року – це був останній «радянський» випуск Київського медінституту.
Закінчивши курси спеціалізації з гомеопатії, я почав свій професійний шлях у цій дивовижній галузі медицини.
Кожен пацієнт для мене – це особистість, історія та загадка.
Розмова, огляд, вивчення медичних документів, пошук правильних відповідей та шляхів допомоги.
Лікар-гомеопат
Богачук О.П.
Головний лікар у Гомеопатичному центрі Дем'яна Попова, гомеопат, терапевт, член Асоціації гомеопатів України, член Міжнародної медичної гомеопатичної ліги (LMHI).
Викладач курсів первинної спеціалізації та вдосконалення з гомеопатії, включаючи авторські семінари та майстер-класи (в Україні, Росії та Прибалтиці). Перекладач книг з гомеопатії (багаторічна співпраця з видавництвом «Гомеопатична медицина», Москва).
1988 р. – закінчив Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця
1990 р. – Клінічна ординатура на кафедрі фтизіатрії при КМІ
1990 р. - Спеціалізація з гомеопатії
2008 р. – Підвищення кваліфікації з терапії, друга лікарська категорія при Українській військово-медичній академії МОУ
2013 р. – Підтвердження спеціалізації з терапії при ДНМУ
2015 р. – Підвищення кваліфікації за спеціальністю «Організація та управління охороною здоров'я» НМАПО
Лікар-гомеопат, терапевт
Тірон І.Н.
Лікар-гомеопат, терапевт. Стаж лікарської практики понад 7 років, гомеопатична практика - 1 рік. Лікар у третьому поколінні, і гомеопат – у другому поколінні. Уважна, розважлива.
Для мене гомеопатичний метод лікування насамперед полягає у лікуванні пацієнта, з урахуванням його зовнішніх особливостей, та тонкощів внутрішнього світу. Мені подобається, що гомеопатія дає відповіді на багато питань чи допомагає їх знайти.
Принадність методу в тому, що лікареві дійсно цікаво: як у вас "болить", де, і від чого ставати легше. Гомеопатичний прийом передбачає материнську турботу та доброту про кожного пацієнта, мудре зважене прийняття рішення та вибір належного препарату.
Моє знайомство з гомеопатією бере свій початок із дитинства. Вдячна своїй сім'ї тому, що можу сказати про себе: лікар у третьому поколінні та гомеопат у другому поколінні.
Ставши мамою трьох дітей, сама переконалася у дієвості, глибині та м'якості гомеопатичного лікування.
2012 р. – Закінчила перший медичний факультет НМУ ім. А.А. Богомольця.
2014 р. – здобула спеціальність військовий терапевт в Українській Військово-Медичній академії, ставши магістром медицини.
2019 р. – Спеціалізація з гомеопатії у Київській гомеопатичній школі.
Лікар-гомеопат
Корнєв С.М.
Будучи лікарем консультативної поліклініки, я помітив одну особливість: пацієнтам, яким я призначав лікування, в схему якого обов'язково входили не стероїдні протизапальні препарати, рано чи пізно повертались до мене знов і знов з тими самими скаргами.
При повторному призначенні або коригуванні схеми лікування ефект від такої фармтерапії був нетривалим або навіть навпаки – прояви побічних ефектів фармакологічних препаратів були більш виражені ніж очікуваний ефект. Це змусило мене шукати інші шляхи вирішення подібних проблем і зовсім випадково я натрапив на одну з книг Т. Д. Попової.
Ця книга мене познайомила з основними принципами в гомеопатії та міазматичною теорією Ганемана.
В своїй практиці враховую тип конституції пацієнта, аутоінтоксикацію та міазматичну інтоксикацію.
2001 – 2 007 рр. Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця
2007 – 2 010 рр. інтернатура з хірургії на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова та Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги
2010 – 2 012 рр. лікар хірург Лікарні для вчених НАН України
2013 р. курси класичного, аромотерапевтичного та масажу для схуднення
2012 – по теперішній час лікар трансфузіолог Клінічної лікарні «Феофанія» ДУС
2017 р. курс спеціалізації з гомеопатії в Центрі Дем’яна Попова
2020р. Курс «Технологія роботи гомеопата унициста (Автор курса Сергеева О. Ю; Арніка Школа Здоров`я)
2020р. присвоєння першої кваліфікаційної категорії за спеціальністю Трансфузіологія
2021р – цикл спеціалізації за спеціальністю Неврологія
Лікар-гомеопат, педіатр, дитячий психотерапевт
Вовчук О.В.
Провідний спеціаліст, лікар-гомеопат, педіатр, член Асоціації гомеопатів України.
Закінчила педіатричний факультет НМУ ім. О.О.Богомольця
Практикуючий гомеопат з 1998 року.
Викладач гомеопатії у Київській гомеопатичній школі на курсах первинної спеціалізації та автор гомеопатичних семінарів.
1996 р. – закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця
1997 р. - Інтернатура з педіатрії
2002 р. - Підвищення кваліфікації з педіатрії КМПАО
2003 р. – ПАЦ «Педіатрія» – друга лікарська категорія КМПАО
2005 р. - Спеціалізація з гомеопатії
2010 р. – Підвищення кваліфікації з педіатрії, перша лікарська категорія КМПАО
2016 р. - Курси з педіатрії, НМАПО
Лікар-гомеопат, педіатр, психотерапевт
Шпонько Ю.В.
Лікар-гомеопат, педіатр, лікар з функціональної діагностики, народної та нетрадиційної медицини, психотерапевт.
З 2006 року працюю як гомеопат. Цей метод дозволив мені стати не лише лікарем для дітей, а й другом для їхніх сімей: мам, тат, бабусь та дідусів – справжнім сімейним лікарем.
Викладаю на курсах з гомеопатії у Київській гомеопатичній школі.
Автор та співавтор гомеопатичних семінарів для лікарів та пацієнтів.
1997 р. – Закінчила педіатричний факультет Національного Медичного Університету
1998 р. - Інтернатура з педіатрії
2001 р. - Спеціалізація з функціональної діагностики
2006 р. - Спеціалізація з гомеопатії
2017 р. - Спеціалізація з народної та нетрадиційної медицини
Лікар-гомеопат, педіатр
Колпакова І.О.
Я народилася і виросла в сім'ї лікарів, моя мама та дядько – лікарі гомеопати. З дитинства мріяла допомагати людям одужувати, застосовуючи ефективний та безпечний гомеопатичний метод.
Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця у 2003 році і ось уже 20 років, як я працюю лікарем та гомеопатом, 10 з них – викладаю гомеопатію для лікарів та веду семінари та вебінари для всіх, хто цікавиться. Ніколи за стільки років не зупинялася на навчанні і самовдосконаленні, це стосується як традиційної медицини так і гомеопатичної. Пройшла стажування у шпиталі у Великій Британії. Складаюсь в Асоціації гомеопатів України, у Міжнародній Гомеопатичній Лізі ((LMHI), Асоціації Лондонського Гомеопатичного Факультету (Faculty of Homeopathy).
Веду прийоми українською, російською та англійською мовами. У мене – троє дітей, які народилися та виросли у супроводі гомеопатії. Кожна людина унікальна і хворіє також своїм унікальним способом. Гомеопатія – це індивідуальний підхід до кожного. Закладені природою механізми захисту, саморегуляції та самовідновлення досконалі. Гомеопатія допомагає їм працювати правильно. Тому я вибрала професію лікаря-гомеопата.
Лікар-гомеопат, педіатр, КСТ - терапевт
Оніщенко Ю.Ю.
Гомеопатія увійшла в моє життя не відразу, поступово, по крупинці вона прокладала шлях до мого серця.
Перше знайомство відбулося на 4 курсі, коли у нас був курс з нетрадиційної медицини. Особливе враження тоді на мене справив викладач, він з великою увагою ставився до своїх пацієнтів, йому були важливі найменші деталі та особливості. Вперше я побачила, як це бачити людину загалом, а не лише її хворобу.
Так було посіяно перші зерна моєї гомеопатичної практики. Потім були періоди ігнорування, розчарування, невіри в цей метод лікування. І, як часто це буває, особиста історія мене знову привела в гомеопатію, недуга з якою не могли впоратися традиційні методи вилікували вірним призначенням Олександра Петровича Богачука. Ось уже 5 років Гомеопатія є невід'ємною частиною мого життя, моєю роботою, моїм хобі, моїм покликанням!
2008 р. – Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, спеціальність педіатрія
2010 – Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, інтернатура за спеціальністю педіатрія
2010 р. – курс «Пренатальна та перинатальна психологія та психотерапія», викладачі Зуєва Є.А., Лебедєва М.Ю.
2013 – курс «Доула. Супровід під час пологів», викладач Юлія Шушайло, АФПБ
2014 – курс «Paramana doula course», викладачі Мішель Оден, Ліліана Ламмерс, Лондон
2014 р. – семінар мексиканської акушерки Анхеліни Мартінес «Допомога жінкам зі складнощами із зачаттям, консультації вагітних, не медична допомога під час пологів, традиційні мексиканські техніки післяпологового відновлення»
2014 р. – курс первинної спеціалізації з гомеопатії у Гомеопатичному центрі ім. Д. Попова
2015-2016 р. – курс спеціалізації «Краніо сакральна терапія у медичній реабілітації I-II» Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
2015 р. – курс «Краніо сакральна терапія у роботі з травмою», викладач Корнелія Массаї (Швейцарія)
2015 р. – курс підвищення кваліфікації з педіатрії
Шановні пацієнти!
Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.
Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.
Шановні пацієнти!
Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.
Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.