cyr2lat
domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/homeopat/public_html/wp-includes/functions.php on line 6114tpebl
domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/homeopat/public_html/wp-includes/functions.php on line 6114polylang
domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/homeopat/public_html/wp-includes/functions.php on line 6114Шлях психотерапії тривалий. Він може тривати кілька місяців чи років. Все залежить від того,
з якими труднощами стикається людина, та яку інтенсивність стресу загалом вона може витримати. Процес психотерапії складний і спрямований у глибину. Терапія працює з підсвідомістю та з тими проблемами, які дошкуляють упродовж всього життя або, принаймні, досить тривалий період.
Психотерапія — це насамперед комплекс вербальних і невербальних психологічних впливів на психіку, а через неї на людський організм. Робота не полягає лише у звичайних «душевних» розмовах чи сповідях. Насамперед це структурований, цілеспрямований, та планомірний процес допомоги у різних важких життєвих ситуаціях. Тому така терапія потребує набагато більше часу, ніж звичайна психологічна консультація. Співпраця з психотерапевтом потрібна для глибокої безпечної та ефективної роботи з вашою особистістю на всіх рівнях: і тих, що ви усвідомлюєте, й тих, що глибоко вкорінились. Співпраця з психотерапевтом потрібна для глибокої безпечної та ефективної роботи з вашою особистістю на всіх рівнях: і тих, що ви усвідомлюєте, й тих, що глибоко вкорінились. Як правило, психіка вибудовує складний захист у вигляді так званих блоків — заперечень та витиснень, які важко помітити та змінити самостійно. З ними потрібно проводити роботу обережно.
Насамперед їх необхідно досліджувати, і лише коли психіка буде у стані готовності — знімати.
Адже поява таких блоків має певну причину. У момент зняття захисту виявляються справжні та глибокі причини проблем, що виникли сьогодні. Після процесу дослідження настає безпосередній етап роботи, тому терапія завжди має індивідуальний план дій.
Психологічна допомога дорослим надається у формі психологічних консультацій або у вигляді тривалої індивідуальної, групової чи сімейної психотерапії. Часто консультація психолога спрямована на вирішення вузької проблеми. Психотерапія – більш глибока і довготривала робота, яка приділяє особливу увагу особистості в цілому. Психотерапія спрямована на стійкі і глибокі зміни характеру, переконань та поведінки, коригування тих параметрів, які перешкоджають повноцінно жити і насолоджуватися життям, бути в гармонії з собою та зовнішнім світом.
Зазвичай, за психологічною допомогою звертаються дорослі, не задоволені власним життям, хто хоче розібратися в собі, з’ясувати причини своїх труднощів, позбутися психологічних страждань, покращити якість свого життя.
Проблеми, при яких може бути корисною консультація психолога, – найрізноманітніші:
Дитяча психотерапія передбачає допомогу при психологічних розладах, допомагає унормувати поведінку дитини, навчає контролювати надмірність емоцій та почуттів. Існує декілька основних методів дитячої психотерапії про те всі вони супроводжуються встановленням особистого контакту спеціаліста з дитиною. Знайти спільну мову з дитиною через: невимушене спілкування, ігри, рольові ігри, нагороди за гарні вчинки, книги, казки та іграшки. Під час гри, діалогу, читання, вся увага психотерапевта націлена на почуттях, думках і реакції дитини у різних ситуаціях, для того щоб виявити істинну причину порушення самопочуття.
Найбільш розповсюджені психологічні проблеми у дітей:
Про те, психотерапія необхідна дітям і тоді, коли немає психологічних порушень, але дитина переживає серйозні зміни в житті (розлучення батьків, зміну місця проживання чи навчання, агресію чи насильство). Деякі психотерапії можна проводити батькам з дитиною вдома. Чим молодша дитина тим більшу роль у психологічному здоров’ї відіграють батьки, тому їм також важливо розуміти зміни у розвитку дитини і знати як запобігти психологічним відхиленням.
Головною перевагою групової психотерапії перед індивідуальної є те, що при індивідуальній терапії тебе розуміє і приймає одна людина. У той час як при груповій терапії тебе можуть приймати і розуміти одночасно кілька людей, які чесно діляться своїми почуттями в спільному пошуку більш задовольняє їх життя. Саме тому групова терапія дає більш потужний досвід.
Також група надає можливості для встановлення багатосторонніх відносин, що неможливо при індивідуальній терапії. Група створює таке оточення, в якому можна випробувати нові соціальні техніки в перевірці реальності і міжособистісних відносин.
На відміну від індивідуальної терапії, групова терапія забезпечує реальне соціальне оточення для знаходження і експериментування з новими, більш ефективними способами ставлення до оточуючих.
В першу чергу групова психотерапія підходить для тих, хто потенційно сильно потребує прийняття оточуючих. Дуже важливим є і те, що групова терапія корисна як дорослим так і дітям.
У групі людина може усвідомити, як він взаємодіє з іншими людьми, навчиться брати на себе відповідальність за свої вчинки, спробувати нові форми поведінки. Те як люди відчувають один одного, як вони реагують, як ставляться один до одного в групі, явно відображає їх міжособистісні відносини
в цілому.
Лікар-гомеопат, педіатр, КСТ - терапевт
Оніщенко Ю.Ю.
Гомеопатія увійшла в моє життя не відразу, поступово, по крупинці вона прокладала шлях до мого серця.
Перше знайомство відбулося на 4 курсі, коли у нас був курс з нетрадиційної медицини. Особливе враження тоді на мене справив викладач, він з великою увагою ставився до своїх пацієнтів, йому були важливі найменші деталі та особливості. Вперше я побачила, як це бачити людину загалом, а не лише її хворобу.
Так було посіяно перші зерна моєї гомеопатичної практики. Потім були періоди ігнорування, розчарування, невіри в цей метод лікування. І, як часто це буває, особиста історія мене знову привела в гомеопатію, недуга з якою не могли впоратися традиційні методи вилікували вірним призначенням Олександра Петровича Богачука. Ось уже 5 років Гомеопатія є невід'ємною частиною мого життя, моєю роботою, моїм хобі, моїм покликанням!
2008 р. – Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, спеціальність педіатрія
2010 – Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, інтернатура за спеціальністю педіатрія
2010 р. – курс «Пренатальна та перинатальна психологія та психотерапія», викладачі Зуєва Є.А., Лебедєва М.Ю.
2013 – курс «Доула. Супровід під час пологів», викладач Юлія Шушайло, АФПБ
2014 – курс «Paramana doula course», викладачі Мішель Оден, Ліліана Ламмерс, Лондон
2014 р. – семінар мексиканської акушерки Анхеліни Мартінес «Допомога жінкам зі складнощами із зачаттям, консультації вагітних, не медична допомога під час пологів, традиційні мексиканські техніки післяпологового відновлення»
2014 р. – курс первинної спеціалізації з гомеопатії у Гомеопатичному центрі ім. Д. Попова
2015-2016 р. – курс спеціалізації «Краніо сакральна терапія у медичній реабілітації I-II» Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
2015 р. – курс «Краніо сакральна терапія у роботі з травмою», викладач Корнелія Массаї (Швейцарія)
2015 р. – курс підвищення кваліфікації з педіатрії
Лікар-гомеопат, педіатр
Колпакова І.О.
Я народилася і виросла в сім'ї лікарів, моя мама та дядько – лікарі гомеопати. З дитинства мріяла допомагати людям одужувати, застосовуючи ефективний та безпечний гомеопатичний метод.
Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця у 2003 році і ось уже 20 років, як я працюю лікарем та гомеопатом, 10 з них – викладаю гомеопатію для лікарів та веду семінари та вебінари для всіх, хто цікавиться. Ніколи за стільки років не зупинялася на навчанні і самовдосконаленні, це стосується як традиційної медицини так і гомеопатичної. Пройшла стажування у шпиталі у Великій Британії. Складаюсь в Асоціації гомеопатів України, у Міжнародній Гомеопатичній Лізі ((LMHI), Асоціації Лондонського Гомеопатичного Факультету (Faculty of Homeopathy).
Веду прийоми українською, російською та англійською мовами. У мене – троє дітей, які народилися та виросли у супроводі гомеопатії. Кожна людина унікальна і хворіє також своїм унікальним способом. Гомеопатія – це індивідуальний підхід до кожного. Закладені природою механізми захисту, саморегуляції та самовідновлення досконалі. Гомеопатія допомагає їм працювати правильно. Тому я вибрала професію лікаря-гомеопата.
Лікар-гомеопат, педіатр, психотерапевт
Шпонько Ю.В.
Лікар-гомеопат, педіатр, лікар з функціональної діагностики, народної та нетрадиційної медицини, психотерапевт.
З 2006 року працюю як гомеопат. Цей метод дозволив мені стати не лише лікарем для дітей, а й другом для їхніх сімей: мам, тат, бабусь та дідусів – справжнім сімейним лікарем.
Викладаю на курсах з гомеопатії у Київській гомеопатичній школі.
Автор та співавтор гомеопатичних семінарів для лікарів та пацієнтів.
1997 р. – Закінчила педіатричний факультет Національного Медичного Університету
1998 р. - Інтернатура з педіатрії
2001 р. - Спеціалізація з функціональної діагностики
2006 р. - Спеціалізація з гомеопатії
2017 р. - Спеціалізація з народної та нетрадиційної медицини
Лікар-гомеопат, педіатр, дитячий психотерапевт
Вовчук О.В.
Провідний спеціаліст, лікар-гомеопат, педіатр, член Асоціації гомеопатів України.
Закінчила педіатричний факультет НМУ ім. О.О.Богомольця
Практикуючий гомеопат з 1998 року.
Викладач гомеопатії у Київській гомеопатичній школі на курсах первинної спеціалізації та автор гомеопатичних семінарів.
1996 р. – закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця
1997 р. - Інтернатура з педіатрії
2002 р. - Підвищення кваліфікації з педіатрії КМПАО
2003 р. – ПАЦ «Педіатрія» – друга лікарська категорія КМПАО
2005 р. - Спеціалізація з гомеопатії
2010 р. – Підвищення кваліфікації з педіатрії, перша лікарська категорія КМПАО
2016 р. - Курси з педіатрії, НМАПО
Лікар-гомеопат
Корнєв С.М.
Будучи лікарем консультативної поліклініки, я помітив одну особливість: пацієнтам, яким я призначав лікування, в схему якого обов'язково входили не стероїдні протизапальні препарати, рано чи пізно повертались до мене знов і знов з тими самими скаргами.
При повторному призначенні або коригуванні схеми лікування ефект від такої фармтерапії був нетривалим або навіть навпаки – прояви побічних ефектів фармакологічних препаратів були більш виражені ніж очікуваний ефект. Це змусило мене шукати інші шляхи вирішення подібних проблем і зовсім випадково я натрапив на одну з книг Т. Д. Попової.
Ця книга мене познайомила з основними принципами в гомеопатії та міазматичною теорією Ганемана.
В своїй практиці враховую тип конституції пацієнта, аутоінтоксикацію та міазматичну інтоксикацію.
2001 – 2 007 рр. Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця
2007 – 2 010 рр. інтернатура з хірургії на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова та Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги
2010 – 2 012 рр. лікар хірург Лікарні для вчених НАН України
2013 р. курси класичного, аромотерапевтичного та масажу для схуднення
2012 – по теперішній час лікар трансфузіолог Клінічної лікарні «Феофанія» ДУС
2017 р. курс спеціалізації з гомеопатії в Центрі Дем’яна Попова
2020р. Курс «Технологія роботи гомеопата унициста (Автор курса Сергеева О. Ю; Арніка Школа Здоров`я)
2020р. присвоєння першої кваліфікаційної категорії за спеціальністю Трансфузіологія
2021р – цикл спеціалізації за спеціальністю Неврологія
Лікар-гомеопат, терапевт
Тірон І.Н.
Лікар-гомеопат, терапевт. Стаж лікарської практики понад 7 років, гомеопатична практика - 1 рік. Лікар у третьому поколінні, і гомеопат – у другому поколінні. Уважна, розважлива.
Для мене гомеопатичний метод лікування насамперед полягає у лікуванні пацієнта, з урахуванням його зовнішніх особливостей, та тонкощів внутрішнього світу. Мені подобається, що гомеопатія дає відповіді на багато питань чи допомагає їх знайти.
Принадність методу в тому, що лікареві дійсно цікаво: як у вас "болить", де, і від чого ставати легше. Гомеопатичний прийом передбачає материнську турботу та доброту про кожного пацієнта, мудре зважене прийняття рішення та вибір належного препарату.
Моє знайомство з гомеопатією бере свій початок із дитинства. Вдячна своїй сім'ї тому, що можу сказати про себе: лікар у третьому поколінні та гомеопат у другому поколінні.
Ставши мамою трьох дітей, сама переконалася у дієвості, глибині та м'якості гомеопатичного лікування.
2012 р. – Закінчила перший медичний факультет НМУ ім. А.А. Богомольця.
2014 р. – здобула спеціальність військовий терапевт в Українській Військово-Медичній академії, ставши магістром медицини.
2019 р. – Спеціалізація з гомеопатії у Київській гомеопатичній школі.
Лікар-гомеопат
Богачук О.П.
Головний лікар у Гомеопатичному центрі Дем'яна Попова, гомеопат, терапевт, член Асоціації гомеопатів України, член Міжнародної медичної гомеопатичної ліги (LMHI).
Викладач курсів первинної спеціалізації та вдосконалення з гомеопатії, включаючи авторські семінари та майстер-класи (в Україні, Росії та Прибалтиці). Перекладач книг з гомеопатії (багаторічна співпраця з видавництвом «Гомеопатична медицина», Москва).
1988 р. – закінчив Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця
1990 р. – Клінічна ординатура на кафедрі фтизіатрії при КМІ
1990 р. - Спеціалізація з гомеопатії
2008 р. – Підвищення кваліфікації з терапії, друга лікарська категорія при Українській військово-медичній академії МОУ
2013 р. – Підтвердження спеціалізації з терапії при ДНМУ
2015 р. – Підвищення кваліфікації за спеціальністю «Організація та управління охороною здоров'я» НМАПО
Лікар-гомеопат, психотерпевт
Попов Д.В.
З гомеопатією я знайомий з дитинства – про деякі ліки знав від мами та діда, слухав розмови маминих колег, які приходили в гості.
Диплом лікаря я отримав 1991 року – це був останній «радянський» випуск Київського медінституту.
Закінчивши курси спеціалізації з гомеопатії, я почав свій професійний шлях у цій дивовижній галузі медицини.
Кожен пацієнт для мене – це особистість, історія та загадка.
Розмова, огляд, вивчення медичних документів, пошук правильних відповідей та шляхів допомоги.
Шановні пацієнти!
Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.
Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.
Шановні пацієнти!
Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.
Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.