Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the cyr2lat domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/homeopat/public_html/wp-includes/functions.php on line 6114

Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the tpebl domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/homeopat/public_html/wp-includes/functions.php on line 6114

Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the polylang domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/homeopat/public_html/wp-includes/functions.php on line 6114
Psychotherapy – Гомеопатичний центр Дем'яна Попова

Психотерапія

Психотерапія

Шлях психотерапії тривалий. Він може тривати кілька місяців чи років. Все залежить від того,
з якими труднощами стикається людина, та яку інтенсивність стресу загалом вона може витримати. Процес психотерапії складний і спрямований у глибину. Терапія працює з підсвідомістю та з тими проблемами, які дошкуляють упродовж всього життя або, принаймні, досить тривалий період.

 

Психотерапія — це насамперед комплекс вербальних і невербальних психологічних впливів на психіку, а через неї на людський організм. Робота не полягає лише у звичайних «душевних» розмовах чи сповідях. Насамперед це структурований, цілеспрямований, та планомірний процес допомоги у різних важких життєвих ситуаціях. Тому така терапія потребує набагато більше часу, ніж звичайна психологічна консультація. Співпраця з психотерапевтом потрібна для глибокої безпечної та ефективної роботи з вашою особистістю на всіх рівнях: і тих, що ви усвідомлюєте, й тих, що глибоко вкорінились. Співпраця з психотерапевтом потрібна для глибокої безпечної та ефективної роботи з вашою особистістю на всіх рівнях: і тих, що ви усвідомлюєте, й тих, що глибоко вкорінились. Як правило, психіка вибудовує складний захист у вигляді так званих блоків — заперечень та витиснень, які важко помітити та змінити самостійно. З ними потрібно проводити роботу обережно.

 

Насамперед їх необхідно досліджувати, і лише коли психіка буде у стані готовності — знімати.
Адже поява таких блоків має певну причину. У момент зняття захисту виявляються справжні та глибокі причини проблем, що виникли сьогодні. Після процесу дослідження настає безпосередній етап роботи, тому терапія завжди має індивідуальний план дій.

Психотерапія для дорослих

Психологічна допомога дорослим надається у формі психологічних консультацій або у вигляді тривалої індивідуальної, групової чи сімейної психотерапії. Часто консультація психолога спрямована на вирішення вузької проблеми. Психотерапія – більш глибока і довготривала робота, яка приділяє особливу увагу особистості в цілому. Психотерапія спрямована на стійкі і глибокі зміни характеру, переконань та поведінки, коригування тих параметрів, які перешкоджають повноцінно жити і насолоджуватися життям, бути в гармонії з собою та зовнішнім світом.


Зазвичай, за психологічною допомогою звертаються дорослі, не задоволені власним життям, хто хоче розібратися в собі, з’ясувати причини своїх труднощів, позбутися психологічних страждань, покращити якість свого життя.


Проблеми, при яких може бути корисною консультація психолога, – найрізноманітніші:

  • емоційні проблеми (знижений настрій, депресивні реакції, страхи, підвищена тривожність, невпевненість в собі, загальна незадоволеність життям, втрата інтересу, апатія);
  • міжособистісні проблеми (складнощі в побудові задовільних особистих чи ділових стосунків, переживання самотності, повторювані негативні сценарії стосунків, проблеми сексуальної сфери);
  • допомога в кризових життєвих ситуаціях (втрата, розлучення, психологічна травма, важка хвороба);
  • проживання вікових криз, допомога в пошуку нових життєвих смислів;
  • сімейні стосунки;
  • ситуації вибору, необхідність прийняття важливих рішень.

Психотерапія для дітей

Дитяча психотерапія передбачає допомогу при психологічних розладах, допомагає унормувати поведінку дитини, навчає контролювати надмірність емоцій та почуттів. Існує декілька основних методів дитячої психотерапії про те всі вони супроводжуються встановленням особистого контакту спеціаліста з дитиною. Знайти спільну мову з дитиною через: невимушене спілкування, ігри, рольові ігри, нагороди за гарні вчинки, книги, казки та іграшки. Під час гри, діалогу, читання, вся увага психотерапевта націлена на почуттях, думках і реакції дитини у різних ситуаціях, для того щоб виявити істинну причину порушення самопочуття.

 

Найбільш розповсюджені психологічні проблеми у дітей:

  • гіперактивність
  • конструктивні розлади в поведінці
  • прийняття опозиційної позиції (непослух, негативізм, провокація батьків)
  • необгрунтоване відчуття тривоги, депресія
  • розлади пов’язані з навчанням (затримка психічного розвитку, аутизм та інше)

Про те, психотерапія необхідна дітям і тоді, коли немає психологічних порушень, але дитина переживає серйозні зміни в житті (розлучення батьків, зміну місця проживання чи навчання, агресію чи насильство). Деякі психотерапії можна проводити батькам з дитиною вдома. Чим молодша дитина тим більшу роль у психологічному здоров’ї відіграють батьки, тому їм також важливо розуміти зміни у розвитку дитини і знати як запобігти психологічним відхиленням.

Групова психотерапія

Головною перевагою групової психотерапії перед індивідуальної є те, що при індивідуальній терапії тебе розуміє і приймає одна людина. У той час як при груповій терапії тебе можуть приймати і розуміти одночасно кілька людей, які чесно діляться своїми почуттями в спільному пошуку більш задовольняє їх життя. Саме тому групова терапія дає більш потужний досвід.

 

Також група надає можливості для встановлення багатосторонніх відносин, що неможливо при індивідуальній терапії. Група створює таке оточення, в якому можна випробувати нові соціальні техніки в перевірці реальності і міжособистісних відносин.

 

На відміну від індивідуальної терапії, групова терапія забезпечує реальне соціальне оточення для знаходження і експериментування з новими, більш ефективними способами ставлення до оточуючих.

 

В першу чергу групова психотерапія підходить для тих, хто потенційно сильно потребує прийняття оточуючих. Дуже важливим є і те, що групова терапія корисна як дорослим так і дітям.

 

У групі людина може усвідомити, як він взаємодіє з іншими людьми, навчиться брати на себе відповідальність за свої вчинки, спробувати нові форми поведінки. Те як люди відчувають один одного, як вони реагують, як ставляться один до одного в групі, явно відображає їх міжособистісні відносини
в цілому.

Записатись на прийом

    Шановні пацієнти!

     

    Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.

     

    Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.

    Записатись на прийом

      Шановні пацієнти!

       

      Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.

       

      Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.