Плануючи довгоочікувану щосезонну відпустку, Ви подумки налаштовуєтесь на те, що відпочинок додасть Вам сил та здоров’я, оскільки вважаєте, що море, пісок і пляж, гори, ліса та озера – природнє джерело відновлення. Це так, живильна енергія Сонця та інших стихій додають нам «життя», але не усім. Часто є такі люди, в кого організм не достатньо відновлюєтся, або не на довгий період, або ж не відновлюєтся взагалі. Чому так?

Тому що відпочинок позитивно діє на здоровий стан людини, не ослаблений супутніми хронічними проблемами, болями та дискомфортом різної локалізації. В таких людей можуть загострюватись симптоми від надмірної рухливості або навіть пасивного відпочинку, коли обмін речовин знижуєтся.

Тому рекомендуємо перед тим, як вирушати у відпустку на омріяний відпочинок, відновлюватись, знімати біль, асиметрію всього тіла, щоб відпустка була в задоволення.

У нашому центрі веде прийом остеопат Владислав Нездименко. У своїй роботі він спирається на основи даоського лікувального методу чжень-цзю, що впливає на біологічно активні точки для поліпшення обміну речовин всього організму.

Владислав Нездименко - фахівець міо-скелетної реабілітації, остеопат, член Української асоціації остеопатичних і хіропрактичніх мануальних терапевтів.

Підготуй свое тіло правильно, не лише косметично, але і фізично!

Розклад прийому: http://bit.ly/2KfGFeL

Запис на прийом:
+38 (044) 290-42-20,
+38 (050) 462-61-58,
+38 (067) 329-11-31 - Viber, WhatsApp.

Перейти в раздел НОВОСТИ

На ГЛАВНУЮ